Menu
Filo Kiralama

Filo Kiralama Nedir ?

Günümüzde büyük veya küçük tüm işletmelerin satış, pazarlama ve lojistik gibi fonksiyonları için binek araçlara ihtiyacı vardır bu yüzden filo kiralama bunlar için en uygun çözümdür. İster bir ister yüzlerce aracı finanse etmenin ve filo kiralama olarak yönetmenin şirketiniz için iş kaybı olduğunu biliyoruz ve size EFEOTOMOTİV olarak satın almak yerine tercih edebileceğiniz çok daha avantajlı bir yol olan filo kiralamayı öneriyoruz. Filo kiralama genel olarak şirketler için sunulmuş özel bir hizmet olarak algılansa da şahıslar da bu hizmetten faydalanabilir.

 Filo Kiralamanın Avantajları Nelerdir ?

Filo kiralama, 12 aydan 48 aya kadar faydalanabileceğiniz uzun dönemli araç kiralama hizmetidir. Kiralama süresince araç ve araç kullanımıyla ilgili riskler (yatırım riski, ikinci el değeri vb.) aracın mülkiyetine sahip olan efeotomotiv ait olacaktır. Siz ise satın alma maliyetinden tasaruf etmenin yanı sıra pediyodik bakım hizmetleri, vergi ödemeleri, hasar onarımları, sigorta/kasko giderleri, yedek araç hizmeti ve lastik değişimi gibi konuları tamamen efeotomotiv devretmenin rahatlığını yaşayacaksınız.

Filo kiralama adı itibariyle çoğul olsa da şirketinizin bir araca ihtiyacı var ise, efeotomotiv nin hizmetlerinden yararlanabilir, satın almaya kıyasla çok daha uygun bir maliyetle aracınızı tedarik edebilirsiniz. Filo kiralamanın sağlayacağı fayda ile zaman ve maliyetten tasarruf edebilir, artan zamanınızda işinize odaklanabilirsiniz.

Filo kiralama fiyatları müşterinin istediği araca göre kullanım süresi ve yapacağı km göre belirlenmektedir. Uzun dönem araç kiralama için istediğiniz marka, model ve km sınırı seçerek bize teklifinizi ulaştırabilirsiniz. Aynı gün içerisinde müşteri temsilcilerimiz tarafından size geri dönüş yapılarak fiyatlar sunulacaktır

Hızlı iletişim
  1. +90 535 736 63 16
  2. +90 543 736 63 16
  3. [email protected]

Whatsapp Destek

Kuşadası Araç Kiralama

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?