Menu
COVID-19 - Corona Virüs Hakkında Bilgilendirme

Kuşadası Araç Kiralama - Efe Otomotiv Tüm müşterilerimizin içinde bulunduğumuz durumdan en az etkilenmesi için üstümüze düşen sorumluluğu yerine getirmek için buradayız. 
 
Çalışanlarımızı ve müşterilerimizin sağlığı her şeyden daha çok önemli. Corona Virüs (COVID-19) tedbirlerimizle yola devam ediyoruz. 
 
- Covid-19 ile ilgili Dünya Sağlık Örgütü ve ulusal sağlık kurumlarından gelen bilgi ve rehberleri dikkatle takip ediyor ve tüm tavsiyelerini titizlikle uygulamaya alıyoruz. 
 
- İşyerimiz dezenfekte edilmiş olup tüm çalışanlarımıza alınması gereken önlemler ile ilgili gereken bilgilendirme yapılmıştır. 
 
- Araçlarımızın iç ve dış temizlik prosedürlerini hassasiyetle uygulamaya devam ediyoruz. Bu süre zarfında, bu prosedürler her zamankinden daha büyük titizlikle gerçekleştirilmektedir. 
 
- Araçlarımız, her kira dönüşü sizin için temizliyor ve el ile temas edilen tüm iç aksamları (direksiyon simidi, vites topuzu, ön ve orta konsol, kapı açma kolları vb.) sizlere teslim edilmeden önce dezenfekte ediyoruz. 
   
- Ofislerimize gelmek istemediğiniz durumlarda sizi anlayışla karşılıyoruz. Dilerseniz aracınızı ücretsiz olarak, talep ettiğiniz yere getirip yine oradan teslim alıyoruz. 
 
- Toplu taşıma ya da uçakla seyahat etmek yerine araç kiralamak istediğinizde size hareket özgürlüğü sağlamak istiyoruz. 
 
 Rezervasyon değişikliği / iptali

Seyahat planlarınızda oluşabilecek değişiklikler için sizlere yardımcı olmayı hedefliyoruz. Dilerseniz rezervasyonunuzu açığa alma, erteleme veya iptal etme opsiyonu sunuyoruz. Taleplerinizi bizimle 7 gün 24 saat hizmet veren müşteri iletişim merkezi telefon numaramız +90 535 736 63 16 no'lu telefon ile iletebilirsiniz.
 
Kuşadası Araç Kiralama - Efe Otomotiv Hizmet verdiğimiz tüm müşterilerimizin hem çalışanlarımızın sağlığı ve güvenliğini korumak için gereken önlemleri almaya devam edeceğimizi tekrar iletmek isteriz. 
 
Sağlıklı günler dileriz.

Hızlı iletişim
  1. +90 535 736 63 16
  2. +90 543 736 63 16
  3. [email protected]

Whatsapp Destek

Kuşadası Araç Kiralama

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?